اقدام برای سوالات انتخاب شده؟

دانلود برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan و جی پی اس فیکس (پک کامل)

390,000 تومان

دانلود برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan و جی پی اس فیکس (پک کامل)

(دیدگاه 8 کاربر)

390,000 تومان

پکیج دانلود برنامه ناسال متال اسکن که با نام گنجیاب ماهواره ای اصل نیز شناخته می شود به همراه برنامه جی پی اس فیکس اماده استفاده شما می باشد.

دسته:

توضیحات

برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan یکی از خواسته های اصلی گنجیابان شناخته می شود. که با استفاده از آن می توانند به خواسته و آرزوی دیرینه خود در زمینه گنج یابی دست پیدا کنند. در کنار برنامه satellite metal scan به ارائه برنامه جی پی اس فیکس GPS FIX دست زدیم علاوه بر این برنامه های اصلی که با شماره سریال معتبر تقدیم می گردد، برنامه های طلایاب صوتی و گنجیاب سه بعدی اندروید به همراه کتب با ارزش چشم طلایی و افسانه قبور بصورت هدیه برایتان ارسال میشود. تا علاقه مندان به کاوش بتوانند با استفاده از این دو برنامه بسیار کاربردی، در هر زمین و منطقه ای با استفاده از اطلاعات ماهواره ای به جست و جوی انواع گنج بپردازند.

صبر کنید هنوز تمام نشده است، کارشناسان ما برای رساندن شما به موفقیت انواع کارشناسی های لازم را برای موفقیت در کنار این دو برنامه اورجینال کمیاب انجام می دهند. این پک شامل هر دو برنامه می باشد و با داشتن این برنامه ها نیازی به هیچ برنامه دیگری نخواهید داشت، گول تبلیغات دیگران را نخورید. سایت اصلی ما ارائه دهنده برنامه اصلی با شماره سریال فعال سازی می باشد.

برنامه اورجینال ناسا متال اسکن همراه با جی پی اس فیکس

دست یابی به گنج و یافتن گنجینه های با ارزش به عنوان یکی از اهداف و خواسته های گنجیابان و علاقه مندان شناخته می شود. آنها برای دست یابی به خواسته خود در این زمینه سعی می کنند تا از تمامی امکانات و دستگاه های پر هزینه استفاده کنند. که گاه به دلیل کلاهبرداری های زیاد وقت و هزینه زیاد این عزیزان به هدر می رود، و نمی توانند به خواسته خود دست پیدا کنند.

برنامه ناسا اسکن ماهواره ای

صرف هزینه های زیاد برای خرید امکانات و دستگاه های فلزیاب، تضمینی برای موفقیت شما نیست. زیرا در این بین افراد کلاهبردار و سود جو زیادی وجود دارند، که با فروش برنامه ها و دستگاه های فیک و نال شده سعی در گمراه کردن این افراد دارند. به همین دلیل شما باید قبل از هر خرید بتوانید با تحقیق در این زمنیه برنامه های اصلی و اورجینال را شناسایی کنید.

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! هشدار مهم ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! 

مهمترین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بتوانید نسخه های اصلی این برنامه را تهیه نمایید. نسخه های دستکاری شده، نسخه های فیک و بدون کاربرد که توسط بسیاری از افراد و وب سایت ها در این زمینه ارائه شده است نمی توانند نتایج مورد انتظار شما را برآورده سازند بنابراین گول تبلیغات و قیمت های افراد کلاهبردار را نخورید. سایت رسمی و اصلی ناسا متال اسکن اقدام به ارائه این برنامه عالی و فوق العاده نموده است، با اطمینان خرید کنید. تا علاوه بر هزینه، وقت خود را تلف نکرده باشید.

برنامه ناسا متال اسکن اصلی

در حال حاضر استفاده از برنامه های اورجینال ماهواره ای برای جست و جوی انواع فلزات گران بها بسیار موثر است. زیرا با این برنامه که به ماهواره های بسیار قوی متصل است، خواهید توانست به اسکن سه بعدی زمین بپردازید. و از این طریق از وجود گنجینه های باارزش در مناطق مختلف با خیر شوید.

در این بین برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan همراه با برنامه جی پی اس فیکس GPS FIX به عنوان محبوب ترین برنامه ها شناخته می شوند. این دو محصول به دلیل کاربری و خصوصیاتی که دارند، قادر هستند، بر روی هر نوع زمین و محیطی کار کاوش فلزات گران بها را به صورت خیلی ساده انجام دهند.

توجه داشته باشید که برنامه ناسا متال اسکن و جی پی اس فیکس امروزه به صورت نال شده و فیک در انواع سایت های غیر معتبر به فروش می رسد. که هدف این افراد فقط کسب درآمد و سود می باشد، و با عدم پشتیبانی های لازم از اعتماد علاقه مندان عزیز سوء استفاده می کنند. برنامه اصلی با شماره سریال معتبر را از ما بخواهید.

معرفی برنامه ناسا متال اسکن ماهواره ای

برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan را می توان به طور قطع جدید ترین روش گنجیابی دانست. که می توانید با استفاده از این محصول بسیار بی نظیر در انواع زمین با جنس های مختلف عمل کاوش را انجام دهید. برای این کار شما نیازمند دانلود برنامه اصلی متال اسکن هستید. تا این برنامه با برقراری ارتباط با ماهواره های بسیار قدرتمند و پیشرفته، یک نمای کلی از سطح مورد نظر شما را ارائه دهد.

دانلود برنامه ناسا متال اسکن

در نما و تصویری که ماهواره برای برنامه satellite metal scan ارسال می کند. اطلاعات دقیقی در رابطه با نوع فلز موجود در منطقه، حفره های موجود، عمق کار و اطلاعات دقیق دیگری وجود دارد. که شما می توانید با استفاده از آن به راحتی به موفقیت دست ییدا کنید. البته توجه داشته باشید که شما برای کارآیی مطلوب باید از برنامه اصلی و اورجینال آّن استفاده کنید، تا در این مسیر دچار اشتباه نشوید.

محصول اصلی ناسا متال اسکن را از سایت اصلی آن تهیه نمایید. تا به نتایج مطلوب و چشم نوازی در این زمینه دست پیدا کنید. 

برنامه اصلی جی پی اس فیکس GPS FIX

یکی دیگر از برنامه های گنجیابی ماهواره ای، ، نام دارد. این برنامه نیز می تواند با متصل شدن به ماهواره های مختلف اطلاعات پیشرفته ای در زمینه محل کاوش شما، ارائه دهد. شما می توانید از این محصول GPS FIX به عنوان مکمل، در کنار متال ناسا اسکن استفاده کنید. تا از این طریق بتوانید به هدف و خواسته خود در این زمینه دست پیدا کنید.

به این دلیل می توانید با استفاده از پکیج برنامه متال اسکن و برنامه جی پی اس فیکس به راحتی به کاوش بپردازید. شما با این برنامه می توانید اهداف مختلف، با هر جنسی را در اعماق مختلف کاوش کنید. به این خاطر شما برای موفقیت بیشتر می توانید از این پکیج ما همراه با آموزش و کارشناسی حرفه ای برخوردار شوید.

با تهیه پکیج جی پی اس فیکس و ناسا متال اسکن شما می توانید از کارشناسی حرفه ای کارشناسان ما، و همچنین کلیپ آموزشی اختصاصی ما بهره مند شوید. تا از این طریق در زمان کوتاهی و با صرف هزینه مناسب به خواسته و اهداف خود در این کار دست پیدا کنید. 

خرید پکیج متال اسکن و جی پی اس فیکس

امروزه به دلیل تعدد وجود سایت های کلاهبرداری در زمینه گنجیابی و فروش برنامه های متال اسکن. ما دست به راه اندازی سایت اصلی برنامه satellite metal scan به نام ناسا متال اسکن پرداختیم. تا عزیزان و گنجیابان عزیز بتوانند با مراجعه به این وب سایت اصلی نسبت به تهیه برنامه مورد نیاز خود اقدام کنند. هدف از این کار نیز کمک به عزیزان گنجیاب بوده است، تا بتوانند در یک محیط کاملا امن به خرید محصولات اورجینال و اصلی بپردازند. و از به دام افتادن آنها به دست کلاهبرداران و سودجویان جلوگیری کنیم.

فلزیاب ماهواره ای ناسا متال اسکن

ویژگی پکیج اورجینال GPS FIX و satellite metal scan

پکیج اصلی ناسا متال اسکن همراه با جی پی اس فیکس را میتوان بهترین پکیج موجود دانست. این محصول که به صورت کامل و اختصاصی تهیه شده است، از خصوصیات و ویژگی های بسیار خاصی برخوردار می باشد. شما با این محصول می توانید بدون حضور در محل کاوش خود به تفکیک و ارزیابی محل بپردازید. که این امر باعث بالا رفتن امنیت شما در مورد محل کاوش خواهد شد. همچنین با این برنامه ها می توانید به صورت تخصصی کار تفکیک انواع فلزات در هر نوع جنس زمینی را بدون اختلال انجام دهید. که این ویژگی در نوع خود بسیار منحصر به فرد به شمار خواهد رفت.

البته باید توجه داشت که یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول و پکیج که برای شما عزیزان در نظر گرفتیم. ارائه کارشناسی اختصاصی و رایگان برای عزیزانی می باشد، که نسبت به خرید این محصول اقدام کنند. که در این باره در ادامه به صورت دقیق تر توضیحاتی را خواهیم داد.

البته این پکیج دارای ویژگی های دیگر نیز می باشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

 • سازگاری با انواع گوشی های جدید
 • قابلیت نصب روی چندین گوشی
 • عملکرد راحت و ساده
 • سرعت بالای کاوش و اسکن فضا
 • بهینه سازی در زمان و وقت شما
 • ارائه کارشناسی تخصصی و رایگان
 • و موارد دیگر

فیک نخرید. صحبت ما با شما عزیزان می باشد، تا بتوانید با مطالعه مباحث بالا با انتخاب درست پکیج اورجینال را تهیه بفرمایید. با توجه به نام سایت و اطلاعات ارتباطی شما می توانید پکیج اصلی ناسا متال اسکن را از سایت ما به راحتی تهیه کنید. 

برنامه فیک ناسا متال اسکن

وجود برنامه تقلبی ناسا متال اسکن و دسترسی راحت به آن باعث شده است، تا افراد کلاهبردار بتوانند از آن استفاده کنند. به این دلیل شما عزیزان که قصد استفاده از این محصول را دارید باید بتوانید با یک خرید مطمئن، از اصلی بودن برنامه خود اطمینان حاصل کنید. امروزه نسخه های نال و تقلبی این محصول به صورت رایگان و حتی پولی در سایت های مختلف به فروش می رسند، که ما برای کمک به شما به تهیه این سایت پرداختیم، تا از این طریق محصولات اصلی و اورجینال مربوط به این شرکت را بدون واسطه در اختیار شما قرار دهیم.

نسخه ویندوز : برنامه گنج یاب ماهواره ای کامپیوتر نسخه ویندوز

کارشناسی رایگان با خرید پکیج متال اسکن و GPS FIX

برای موفقیت در هر برنامه و کاری شما باید از مشورت و راهنمایی های خوبی بهره مند شوید. تا بتوانید در شرایط مختلف با اخذ یک تصمیم مناسب به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. به این دلیل ما برای کمک به شما عزیزان در کنار محصول خود کارشناسی رایگان چگونگی کار با دستگاه و کارشناسی رایگان عکس ها و مناطقی که برای کاوش در نظر دارید، را توسط کارشناسان با تجربه انجام خواهیم داد. تا شما در مسیر موفقیت خود دچار اشتباه و انحراف نشوید، و در زمان کوتاهی به نتایج عالی دست پیدا کنید.

برنامه گنجیاب ماهواره ای satellite metal scan

کسب موفقیت در گنجیابی و یافتن گنجینه ها با کارشناسی درست و موثر امکان پذیر است. که ما همراه با پکیج جی پی اس فیکس و متال اسکن به صورت رایگان کارشناسی مناطق کاوش شما را انجام خواهیم داد.

دانلود برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan همراه با برنامه جی پی اس فیکس یکی از کاملترین پکیج های ما می باشد. در این پکیج خصوصیات و ویژگی های خاصی در نظر گرفته شده است، تا کاوشگران عزیز بتوانند در زمان کوتاهی به خواسته و هدفی که دنبال آن هستند دست پیدا کنند.

‫4.2/5 ‏‫(9 نظر)‬

توضیحات تکمیلی

ورژن

2023

اصالت

اورجینال با شماره سریال

اندروید مورد نیاز

قابل نصب بر روی تمام گوشی های اندرویدی

موارد جانبی

برنامه های سه بعدی و کتب هدیه متنوع

8 دیدگاه برای دانلود برنامه ناسا متال اسکن اورجینال satellite metal scan و جی پی اس فیکس (پک کامل)

 1. علیرضا

  سلام
  متاسفانه از چند تا سایت کلاهبردار خریدم یا برنامه ای نمیدادن یا به درد نمیخورد، از شما بابت برنامه خوب و پشتیبانی عالیتون ممنونم، این دیدگاه رو هم نوشتم تا کسی مثل من گول تبلیغات سایتای فیک رو نخوره

  • wpadmin

   سلام
   همونطور که فرمودید متاسفانه یعضی افراد قصدشون کلاهبرداری هست و یا برنامه فیک میفرستن یا کلا پاسخگوی مشتری نیستن تا برنامه ای براش بفرستن، آدرس سایت ناسا متال اسکن نشون دهنده اصالت برنامه هست که توسط مجموعه ما ارائه میشه، انشاالله که راضی بوده باشید از ما و ارزوی موفقیت دارم برای شما بزگوار

 2. Mohamad

  عزیز من برنامه رو خرید کردم ایمیلم رو اشتباه وارد کردم برام ارسال نشد چطوری دریافت کنم برنامه رو؟

  • wpadmin

   سلام روی تلگرام به آیدی scannasa پیام بدید تا اونجا بفرستیم براتون

 3. علی حسنی

  سلام سرور گرامی چطوری میتونم باهاتون در ارتباط باشم تا در مورد استفاده از برنامه راهنمایی بگیرم ؟

  • wpadmin

   سلام و عرض ادب
   از طریق ایدی تلگرام scannasa@ یا ادرس ایمیل nasametalscan.com@gmail.com با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 4. منصور علوی

  سلام . ما با این برنامه تونستیم یه منطقه رو اسکن کنیم. بعدش میخایم حفاری رو شروع کنیم. نتایج اسکن رو براتون میفرستم بررسی کنید اگه موردی هست لطف کنید راهنماییمون کنید

  • wpadmin

   سلام جناب علوی عزیز
   در خدمتتون هستم انشالله بتونید موفقیت مورد انتظارتون رو دریافت کنید

 5. سامان

  سلام متاسفانه امکان خرید از سایت رو ندارم میتونم کارت به کارت کنم هزینه رو تا برنامه رو داشته باشم؟

  • wpadmin

   سلام
   بله امکان کارت به کارت هزینه هم هست، روی تلگرام به آیدی scannasa@ پیام بدید تا شماره کارت خدمتتون ارسال بشه

 6. مظفر

  سلام من برنامه خرید کردم لینگش نیومد برام

  • wpadmin

   سلام
   به ایمیلتون ارسال شده وقت خرید، اگرم موفق به دانلود نشدید روی تلگرام به آیدی scannasa@ پیام بدید تا براتون بفرستیم

 7. حامد تاجوانچی

  با سلام من از سایت **** خرید کردم اما بر خلاف ادعاشون نه خدماتی ارائه دادن و حتی برنامشون هم کارآیی لازم برا اسکن رو نداشت و اصلا هم پاسخگو نیستند. خدمات سایت شما چطور هست تا من خرید انجام بدم ؟

  • wpadmin

   سلام و درود
   سایت اصلی برنامه ناسا متال اسکن که ارائه دهنده برنامه اورجینال با شماره سریال هست ما هستیم که ادرس سایت هم nasametalscan.com هست. برنامه اصلی با امکانات جدید و کارایی مناسب جهت کاوش انواع فلزات با ارزش مناسب برای استفاده در گوشی های اندرویدی برای مشتریان ارائه می شود. علاوه بر این می تونید در تلگرام با آیدی scannasa@ در ارتباط باشید تا حتی کارشناسی زمین هم برای شما صورت بگیره، تا بتونید حفاری دقیقی داشته باشید و به نتیجه دلخواهتون برسید.

 8. Abbas

  سلام خسته نباشید من واقعیتش داخل منطقه هستم میخایم شروع به حفاری کنیم برای اطمینان بیشتر با مشورت دوستان میخایم این برنامه رو تهیه کنیم. آیا نسخه بروز هستش و فورا برامون ارسال میشه ؟

  • wpadmin

   سلام به امید خدا و آرزوی موفقیت برای شما
   بله آخرین ورژن برنامه با شماره سریال هست. بعد از خرید میتونید برنامه رو دانلود کنید فورا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن منو
×
×

سبد خرید